Doporuč tuto užitečnou službu:

Sledování zásilek DHL

Sledování zásilek DHL online je nejrychlejším způsobem jak zjistit, kde se právě Vaše zásilka nachází. Není nutné volat zákaznický servis. Pro důkladnější sledování zásilek DHL tato firma nabízí DHL ProView poskytující automatická upozornění pro vás a kohokoliv, koho uvedete – a to prostřednictvím e-mailu nebo textové zprávy – jakmile je zásilka vyzvednuta nebo doručena.

Sledování zásilek DHL je také možné pomocí služby DHL track, jež dokáže sledovat až 50 expresních zásilek najednou a funguje na jakémkoliv zařízení s e-mailem, ať už je to počítač, mobilní telefon nebo kapesní počítač. Také je možné využít pro sledování zásilek DHL služby DHL ExpresSMS, která umožňuje uživatelům mobilních telefonů sledovat stav doručení jednotlivých zásilek.


Balíky DHL

Zadejte číslo balíku bez mezer.

Tonda Zásilka radí:

Taky čekáte zásilku? Nezapomeňte při přebírání na tyto věci:

  • Při přebírání balíku zásilku pečlivě zkontrolujte, zda nejeví žádné známky mechanického poškození vlivem dopravy..
  • Jestliže zjistíte případné známky poškození, na místě se obraťte na pošťáka nebo kurýra s žádostí o sepsání škodového zápisu.
  • Cena za zásilku musí odpovídat té, kterou vám dodavatel potvrdil. Pokud cena neodpovídá, zásilku nepřebírejte a kontaktujte dodavatele.