Doporuč tuto užitečnou službu:

Sledování zásilek UPS

Sledování zásilek UPS je možné jednoduchým zadáním čísla balíku do formuláře níže. Kromě referenčního čísla balíku je možné sledování zásilek UPS také pomocí sledovacího čísla. Je možné sledování až 25 zásilek UPS najednou, pokud odešlete sledovací čísla v e-mailové zprávě na adresu UPS pro sledování e-mailem totaltrack.cz-cze@ups.com. Pro sledování zásilek UPS e-mailem zadejte do předmětu e-mailu či do těla zprávy sledovací číslo UPS. Automaticky se vám e-mailem vrátí podrobná odpověď o sledování.

Je také možné sledování zásilek UPS pomocí více sledovacích čísel. Do těla e- mailové zprávy zadejte všechna Sledovací čísla UPS. Nemusíte zadávat předmět pro tento e-mail. Automaticky se vám e-mailem vrátí podrobná odpověď s informacemi o sledování pro všechna čísla.


Balíky UPS

Zadejte číslo balíku bez mezer.

Tonda Zásilka radí:

Taky čekáte zásilku? Nezapomeňte při přebírání na tyto věci:

  • Při přebírání balíku zásilku pečlivě zkontrolujte, zda nejeví žádné známky mechanického poškození vlivem dopravy..
  • Jestliže zjistíte případné známky poškození, na místě se obraťte na pošťáka nebo kurýra s žádostí o sepsání škodového zápisu.
  • Cena za zásilku musí odpovídat té, kterou vám dodavatel potvrdil. Pokud cena neodpovídá, zásilku nepřebírejte a kontaktujte dodavatele.